Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz Regulamin Konferencji ESG & Sustainability FORUM "Go to the future". Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesującą Cię kwestię, prosimy o kontakt z nami.

W gronie panelistów Konferencji ESG & Sustainability FORUM „Go to the future” znaleźli się zarówno eksperci, jak i praktycy ESG z różnych branż. W panelach wezmą udział zarówno naukowcy, jak i przedstawiciele firm, organizacji oraz korporacji wdrażających strategie ESG. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na STRONIE.

Oczywiście. Twoja firma może dołączyć do grona Partnerów ESG & Sutainability Forum „Go to the future!”. Możesz zostać Partnerem konferencji, cyklu podcastów, przewodnika po ESG lub wybranych aktywności. Skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny na STRONIE.

Stacjonarny udział w Konferencji ESG & Sustainability Forum „Go to the future” jest płatny. Uczestnictwo online jest zwolnione z opłat – wszystkie debaty podczas FORUM „Go to the future” będą transmitowane online.

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia ESG są zwolnieni z opłat za udział w wydarzeniu. Szczegóły znajdują się na STRONIE.

Prosimy o przesłanie zapytania używając formularza kontaktowego dostępnego na stronie Polskiego Stowarzyszenia ESG. Link do formularza przesyłamy TU.

Regulamin